درباره گروه آموزشی سبحانیان (sobymath

گروه آموزشی سبحانیان (sobymath) اقدام به تدوین روش نوینی در آموزش ریاضیات با نام «از تجربه تا تجرید» نموده که با هدف ارتقای آموزش ریاضی و آموزش تفکر امیدوار است کودکان، نوجوانان و جوانانی شاد، سر زنده، متفکر و باهوش را پرورش دهد. بدین منظور کتاب «ریاضیات مقدماتی» اولین نمونه از مجموعه کتاب‌های ریاضی «از تجربه تا تجرید» را به چاپ رسانیده و در اختیارتان قرار می­دهد. در آینده‌ای نزدیک، این مجموعه را با کتاب‌های «مبانی ریاضیات»، «روش از تجربه تا تجرید» و مجموعه کتاب‌های آموزشی برای کودکان و نوجوانان غنا خواهیم بخشید. (البته به شرط یاری خداوند متعال و بقای عمر)

سایت sobymath.ir پشتیبان تمام کتاب‌ها و محصولات آموزشی sobymath خواهد بود. همان‌طور که مشاهده می‌فرمایید، در حال حاضر شامل بخش‌هایی با عناوین «داستان‌های ریاضی»، «معلم آن‌لاین»، «پرسش‌نامه»‌ و «سنجش» می‌باشد.

از مدرسین، متخصصین آموزش ریاضی و علوم تربیتی و از دانش‌آموزان و دانشجویان عزیز دعوت می‌شود با تکمیل پرسش‌نامه‌ها و شرکت در سنجش‌ها، ما را در مستند‌سازیِ میزان کارآمدی و اثربخشی این روش آموزشی یاری کرده و با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خویش، ما را در بهبود محصولات آموزشی‌مان یاری رسانند.

برای بهره‌گیری بهتر ازمحصولات آموزشی ارائه شده، توصیه می‌شود «سخنی با مدرسین»، «سخنی با دانش‌آموزان» و «سخنی با دانشجویان» را در سایت www.sobymath.ir مطالعه بفرمایید.

گروه آموزشی سبحانیان

 sobymath